FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Poskytované fotografické služby mají velký rozsah a je možné se dohodnout na realizaci snímků, v podstatě ze všech běžných oblastí. Největší část práce a dalšího vzdělávání věnuji portrétní fotografii, která je ve své podstatě tím, co pro mě činí fotografování krásným. V této oblasti se snoubí koníček s obživou, což je ideální kombinací pro skvělé výsledné fotografie. Dělat věci s tváří se daří těm, které to baví ...

Dárkový poukaz na focení

dárkový poukaz profi foceníHledáte-li originální dárek, zkuste věnovat poukaz na fotografování portrétů, dětí, domácích zvířátek, nebo třeba celé rodiny.. Jednoduše využijte některý z kontaktů, dohodneme společně všechny nezbytné detaily a Vaše představy a připravíme Vám poukaz přesně na míru. Ze zkušeností mohu potvrdit, že v dnešní materialistické době je takovýto dar přinejmenším příjemnou změnou a milým překvapením pro obdarovanou osobu.Profesionální fotograf- nabídka pro vás

Portrétní a modelingová fotografie

Profesionální portrétní fotografRádi byste se nechali profesionálně zvěčnit, třeba jako dárek pro své blízké, nebo snad pouze sami sobě pro radost? Nebo byste rádi zvěčnili své děti, či domácí mazlíčky? Zahoďte ostych a neváhejte mě kontaktovat. Jistě vymyslíme to pravé právě pro Vás. K dispozici je i zkušená vizážistka, díky které vaše snímky získají ještě lepších výsledků. Portrétní fotografie v Brně i po celé České republice.

Svatební fotografie

Svatební fotograf brnoSvatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě dvou lidí. Svatební okamžiky s magickým nádechem romantiky a lásky jsou vždy novou výzvou pro každého fotografa. Rád budu tím, kdo svým objektivem zvěční Váš velký den, který nesmazatelně bude zanesen jak ve vašich myslích a srdcích, tak v rodinném fotoalbu.

Foceni dětí, focení miminek

Fotograf děti, fotograf miminka, fotograf novorozenecFocení miminek, stejně tak i focení dětí patří k nejemotivnějším fotografiím obecně. Vždyť děti rostou před očima a něž se člověk naděje, je malého roztomilého miminka je školák. Proto využijte naší nabídku na focení miminek a dětí, uchovejte si jak sobě, tak svým dětem nádherné vzpomínky na dětská léta.

Těhotenská fotografie

Focení těhulek, těhotenské focení, fotograf těhotenstvíBýt těhulkou je nejkrásnějším období nejen pro maminky, ale také vzácným a jeidnečným úsekem v životě budoucích tatínků. Focení těhulek, patří do našejo portfolia služeb zcela přirozeně. Těhotenská fotografie vám uchová vzpomínky na toužebná očekávání vašeho miminka navždy. Tak neotálejte, máte na to jen pár měsíců.

Produktová a reklamní fotografie

produktové foto, reklamní fotoKvalitní vyobrazení vašich produktů je nepostradatelnou nutností pro budoucí využití v tiskovinách, či internetovém obchodě. Produktová fotografie nabízí široké spektrum možností vyobrazení velké škály různých předmětů. Od klasického snímku, až po aranžované neobvyklé fotografie, které zaujmou svým podáním daného produktu.

Fotografie interiérů a exteriérů budov

nafocení interiéru, nafocení místnostiInteriéry kaváren, restaurací, nebo vašich kanceláří... jen stručný výčet možností realizace interiérové fotografie. Pozornosti pro Vaši prezentaci by neměly uniknout ani budovy vaší firmy, či provozoven. Komunikace obrazem je v případě reprezentace společnosti důležitým prvkem.

Ostatní fotografické služby

fotografické služby, fotograf brnoRádi byste si nechali nafotit cokoliv jiného? Nabízím široké spektrum ostatních fotoslužeb včetně postprodukce a grafického zpracování tiskovin, či webových stránek. Vše může získat díky originálnímu přístupu skvělý obrazový výsledek.

Retuše fotografií

postprodukce fotografiíMáte rádi některou ze svých již pořízených fotografií, ale myslíte si, že by chtěla lehce upravit? Například retuše nedokonalostí pleti, nebo barevné podání snímku.. Není problém, stačí dodat zdrojový soubor snímku a o dokonalejší výsledek se rádi postaráme.

 • Osobní přístup tecka

  Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě.

  Mojí snahou je vytvořit maximálně příjemnou atmosféru a pohodu při portrétovém focení, aby se každý cítil bezstarostně a uvolněně. Nedělat z focení vědu, ale naopak realizovat snímky formou zábavy pro všechny zúčastněné, bez zbytečných zkostnatělých formalit, na přátelské úrovni.

 • Kvalitní služby tecka

  Kvalita vyžaduje svůj čas a péči.

  Aby byla zaručena Vaše maximální spokojenost s výsledkem, je věnováno u finálních snímků dostatečně mnoho času a péče postprodukci (retuš, úpravy, ...). Kvalita je jasným cílem. Ne vždy "chyba" v pravidlech fotografické teorie znamená nekvalitní služby. Často může být tím záměrem, který učiní fotografii zajímavou.

 • Ceník focenítecka

  Ceník na vyžádání.

  Cena je vždy vytvářena dle individuálních potřeb a přání po společné konzultaci fotografa s klientem. Pokud byste se rádi nechali nafotit, ozvěte se pro cenovou nabídku, zcela jistě najdeme řešení uspokojivé pro obě strany.